Duben 2012

Skate oblečení, boty i batohy za bezkonkurenční ceny

23. dubna 2012 v 15:38 | www.acid-house.cz

Jste fanoušci skate oblečení a rádi byste svůj šatník rozšířili o další modely či doplňky? Přesně pro Vás je tedy určen sortiment nabízený v obchodu acid-house.cz. Tento obchod je špičkou v prodeji skate oblečení, bot a batohů na českém trhu. Kromě online verze je j dispozici také kamenná pobočka na adrese: Švehlova 48, Dvůr Králové nad Labem, kde si můžete zboží prohlédnout a vyzkoušet.

Skateshop acid house nabízí pravidelně slevové nabídky, kde lze zboží koupit za zlomek ceny a stejně tak nabízený sortiment stále aktualizuje. Toto je také jeden z důvodů jeho vysoké oblíbenosti mezi zákazníky, kteří vyžadují pouze zboží z nové kolekce oblečení. Ve skateshopu acid house je aktualizace i kvalita sortimentu zajištěna na velmi vysoké úrovni.

Kromě skate oblečení jsou v nabídce také skate boty, skate batohy či velké množství doplňků, které se mění v závislosti na aktuálních kolekcích jednotlivých skate značek. Mezi zákazníky je velmi oblíbená také možnost čerpat informace o slevách novinkách přímo ze sociální sítě facebook, kde má skate shop acid house zřízen svoji stránku.

Skate oblečení za skvělé ceny z obchodu acid-house.cz

23. dubna 2012 v 15:38 | www.acid-house.cz

Hledáte kvalitní skate či street oblečení za přijatelné ceny? Potom je přímo pro Vás určen skate and fashion shop acid house. Kromě klasické nabídky skate oblečení, bot či batohů tu najdete také pravidelně aktualizované slevové nabídky, kdy lze často ušetřit až polovinu ceny. Kromě kamenné pobočky obchodu na adrese: Švehlova 48, Dvůr Králové nad Labem, je k dispozici také facebook stránka, kde se můžete zcela zdarma nechat informovat nejen o slevách, ale také novinkách ve skate shopu.

Skate oblečení je v poslední době velmi oblíbené mezi širokou vrstvou populace, což je také jeden z důvodů, proč se skate shopy množí závratným tempem. Důležité je však zmínit, že velmi málo z nich nabízí tak komplexní sortiment skate oblečení jako obchod acid-house.cz. V současné době je acid-house.cz špičkou na poli prodeje skate sortimentu na českém trhu.

Sortiment skate oblečení je pravidelně aktualizován v souvislosti s nadcházejícími sezonami a novými kolekcemi jednolitých značek. To stejné platí také pro skate boty, skate batohy či doplňky, které lze ve skate shopu zakoupit. Pokud máte zájem o kvalitní zboží, je acid-house.cz tou pravou volbou.

Výhodný nákup na skateshopu Acid-house.cz

23. dubna 2012 v 15:36 | www.acid-house.cz

Skate oblečení můžete nakupovat nejen ve specializovaných prodejnách, ale také na internetu. Skvělým příkladem je internetový skateshop Acid-house.cz, který se může pochlubit širokým sortimentem nejrůznějšího skateboardového a snowboardového oblečení. To je k mání za velmi příznivé ceny, díky kterým si může skate oblečení dovolit každý.

Skateshop nejen pro milovníky adrenalinu

23. dubna 2012 v 15:36 | www.acid-house.cz

Skateboarding a snowboarding patří mezi nejoblíbenější adrenalinové sporty a po celém světě má miliony příznivců. Pro ty však není jízda na snowboardu či skateboardu pouhým sportem. Skate a snowboard jsou odjakživa spjaty s pohodovým přístupem k životu a zábavou. Lidé, kteří holdují jízdě na prkně, se velmi rádi specificky oblékají. Pohodlné oblečení jakoby vyjadřovalo celkový životní postoj. Pokud vás skate či snowboarding uchvátil natolik, že jste si zamilovali i skate oblečení populárních výrobců, jako je DC, Horsefeathers, Volcom, Dakine či Vision, připravte se na to, že bude obměna šatníku něco stát. Skate oblečení nepatří k nejlevnějším záležitostem, na druhou stranu nabízí kvalitní a vysoce funkční materiály.

Jsou vaše skate boty prošoupané?

23. dubna 2012 v 15:36 | www.acid-house.cz

Pokud na skateboardu jezdíte aktivně, pravděpodobně budou budou vaše skate boty z minulé sezóny zralé na odpadkový koš. Nevadí, přes skateshop Acid-house.cz si můžete objednat nové za super cenu. Kupte si botky, na které se bude prkno lepit, jako vosy na bonbón.

Oblíbený skateshop Acid house

23. dubna 2012 v 15:35 | www.acid-house.cz

Ceny skate oblečení jsou poměrně vysoké, většinou se totiž jedná o prvotřídní kvalitu. Skate oblečení na skateboard či snowboard vydrží a vyniká skvělými izolačními a tepelně-regulačními vlastnostmi (zejména bundy určené na snowboard). Pokud si chcete dopřát prvotřídní značkové skate oblečení, máte jedinečnou možnost nakupovat online. Skateshop Acid-house.cz nabízí obrovský výběr luxusního oblečení určeného nejen pro jízdu na prkně, ale pro každý všední den, kdy se chcete cítit pohodlně.

Oblékejte se do pohodlného skate oblečení

23. dubna 2012 v 15:35 | www.acid-house.cz

Lidé, kteří holdují jízdě na prkně, se velmi rádi oblékají pohodlně. Volné oblečení vyjadřuje nejen jejich postoj k životu, ale je také velmi praktické. Je pravděpodobné, že i vy máte ve své skříni trička či mikiny s logy nejznámějších boardových brandů, jako je DC, Horsefeathers či Dakine. Pakliže váš šatník zeje prázdnotou, přišel čas s tím něco udělat.

Hledáte ideální skateshop?

23. dubna 2012 v 15:35 | www.acid-house.cz

Patříte k příznivcům adrenalinových sportům jako je skateboarding a snowboardig? Ježdění na "prkně", ať už na kolečkách či na svahu, však není pouhým sportem. Všichni, kteří této aktivitě holdují, velmi dobře vědí, že je jejich záliba úzce provázána s celý přístupem k životu. Jízda na skateboardu je životní styl a když vás chytne, už se nepustí. Vždyť skateboardingové hvězdy, jako je Tony Hawk či Rodney Mullen nezavrhli svou vášeň ani po čtyřicítce. Stále je můžeme vidět, jak obráží světové soutěže a baví miliony diváků. Ale zpět ke skateboardingu a snowboardingu, jakožto k životnímu krédu.