Srpen 2011

Zpátky do školy s novým batohem

31. srpna 2011 v 9:08 | www.acid-house.cz
Kvalitní a designově zpracované školní batohy, jsou nepostradatelnou součástí každého studenta. Pokud se do skupiny školou povinných řadíte i Vy, je pro Vás připravena široká škála skate batohů různých značek, barev a zpracování, kterou najdete ve skate shopu acid-house.cz. Nejširší část nabídky je stejně, jako ve většině obchodů, věnována značce Dakine. Batohy Dakine patří mezi naprostou špičku v kvalitě zpracování i designu a jednotlivé modely jsou obnovovány každou sezónu. Návrháři batohů Dakine přicházejí stále s novými designy a to především s módními trendy, které se vztahují jak na oblečení, tak na doplňky. Bez větších problémů zde zakoupíte školní batohy, které mohou ladit k mikinám, bundám, či obuvi.
Velkou výhodou pro školní batohy Dakine je také příznivá cena, která je jedním z hlavních důvodů jejich vysoké obliby mezi širokou skupinou studentů bez ohledu na pohlaví. Ve skateshopu acid-house.cz nejdete kromě standardní nabídky značky Dakine také školní batohy ve výprodeji, kde lze zakoupit zboží za zlomek ceny. Tyto slevové akce se nevztahují pouze na školní batohy, ale také kompletní sortiment nabízený ve skate shopu. Velkou výhodou je také možnost ušetřit poštovné, kdy při nákupu nad 1.500,-Kč Vám bude zboží zasláno zcela zdarma.
Pokud máte i Vy zájem o nové modely oblečení či školních batohů v obchodu acid-house.cz, je možno využít zákaznický newsletter, díky kterému budete informováni zcela zdarma ihned po vložení zboží na internetové stránky. Velmi oblíbenou možností, jak sledovat aktuální sortiment obchodu, či slevové nabídky, je také umístění obchodu na sociální síti Facebook, kde lze odebírat novinky přímo do Vašeho facebook profilu.